• כל פרויקט זוכה ליחס אישי
   
  אנו מטפלים בכל אחד ואחד מהלקוחות שלנו כשותף, גם לפרויקט אחד. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לייעץ, לקבל את חזון שלך ולפקח על כל שלב בתהליך הפיתוח של המוצר שלך כאילו זה היה שלנו.

 • הקמת הצוות המתאים היא חצי הדרך להצלחה

  אנו בחברת בריו מספקים ייעוץ בכל שלב של התהליך, מסייעים בהקמת הצוות המתאים ומעניקים את הכלים הנכונים על מנת להפוך את החזון שלך למציאות בדרך הטובה ביותר.

 • שיתוף פעולה עם חברת בריו

  אנו בחברת בריו תמיד נרגשים לקראת פרויקטים מעניינים – זה האופי שלנו. אם יש לך רעיון הזקוק למימון, אולי נוכל לסייע. לחץ כאן לפרטים על אודות תכנית השותפים.

 • משקיעים, מלאכים וקרנות הון סיכון

  יש לנו רעיונות רבים שרק ממתינים למשקיע.
  אולי אחד מהם עשוי לעניין אותך. צור קשראודות

חברת בריו הינה חברת בוטיק טכנולוגית המתמחה בפיתוח פתרונות ייחודיים ומקיפים, וכוללת צוות פיתוח מיומן המוכן לכל אתגר טכנולוגי. חברת בריו מפורסמת במומחיותה בתחום האינטגרציה ובהקפדה על מסגרת הזמן והתקציב - אך גם ביחס האישי שהיא מעניקה, ואנו רואים בתהליך הפיתוח תהליך של שיתוף פעולה הדורש את מירב תשומת הלב.
אנו מקצים לכל לקוח סוכן טכנולוגיה שתפקידו כולל יעוץ, איסוף תשומה ופיקוח על תהליך הפיתוח.

 

הצוות

גדי סוסה, מנהל טכנולוגי ראשי – לגדי, מפתח תוכנה ותיק ומנוסה, מעל 15 שנים ניסיון בניהול צוותי פיתוח בפרויקטים עבור חברות מובילות בתעשייה, כמו Ewave ו-MSN. גדי אחראי לכל התחום הטכני בחברה ומהווה את "הבסיס" הטכנולוגי שלה, והוא המנהל הטכני של כל פרויקט וכל שלב. לגדי ידע נרחב ותשוקה עזה לטכנולוגיה והוא הכוח המניע של חברת בריו, ומעניק ללקוחותיה פתרונות טכנולוגיים מדהימים וייחודיים.

חיים יגאל, מנהל פיתוח עסקי – לחיים, כלכלן ויזם בעל הישגים, יותר מעשר שנים ניסיון בהובלת עסקים להצלחה/ניהול חברות מצליחות.
כמנהל פיתוח עסקי, חיים דואג שחברת בריו תמשיך בעבודה המצוינת: לספק פתרונות לאתגרים עסקיים ייחודיים, בעזרת קסם טכנולוגי.

איילת זפרן, מנהלת פרויקטים– לאיילת יותר מעשר שנות ניסיון בפיתוח, והיא איש הקשר של בריו עם הלקוחות: תמיד זמינה, מסייעת ומייעצת, ודואגת שהכול "יתקתק". לאיילת ניסיון בפרויקטים רבים, והיא מסייעת לצוות של בריו לספק את התוצאות הטובות ביותר בזמן הנכון.
בנוסף, לרשותנו עומד צוות הכולל חמישה מפתחים מיומנים, וגם שותפים אסטרטגיים ממגוון רחב של מקצועות ותחומי תמיכה, כמו עיצוב, חווית משתמש, קידום אתרים, שירותי מיתוג ועוד.
 

 

 • בריו מתמחה במתן פתרונות אינטגרטיביים המתפרשים על מגוון טכנולוגיות

   

  היות וקצרה היריעה מלמנות את קשת הפתרונות והמרחב הטכנולוגי בו אנו עובדים, מרבית השירותים מחולקים לקטגוריות המוצגות למטה הקליקו על כל כפתור על מנת ללמוד עוד על שירותי הפיתוח שלנו.

A-plus-online

חנות מקוונת B2B/ B2C השייכת לחברת יבוא גדולה למוצרי ביגוד והלבשה. אנו פיתחנו פתרון מושלם של מסחר אלקטרוני שנתפר במיוחד עבור A-plus-online, ומצויד בתכונות חכמות כדי לענות כמעט על כל צורך עסקי שמתעורר, לדוגמה, מערכות ניהול שילוח בין-לאומי, מחשבוני שילוח חכמים, תמיכה בכל סוגי כרטיס אשראי ותמיכה בהחזרות מוצרים והחזרי תשלום.

 

ArtSignet

ארגון חדשני שמטרתו להגן על אומנים, אספנים, גלריות ומוזיאונים מפני זיוף באמנות, גניבה והפרת זכויות יוצרים בעזרת טכנולוגיות מתקדמות. הפתרון שלנו כלל פיתוח מערכת שלמה המשלבת תכונות של מסחר אלקטרוני עבור שוק האמנות: לכל אומן, אספן ומוזיאון/גלריה מוקצים אזור ניהול וניהול תוכן נפרדים (חדשות מאמרים), על מנת למכור, לפרסם ולספק שירותים כמו אימות מקוון למוצרי אמנות.
 

 

 

Giftedd

חברת הזנק המאפשרת לבעל האתר למכור באתר כרטיסי מתנה אלקטרוניים (תווי שי) בצורה נוחה ובטוחה. אנו פיתחנו מערכת שלמה הכוללת יוצר/מחולל כרטיסים אלקטרוניים ומערכת חיוב לביצוע העברת תשלומים ממשתמש קצה אל בעל החנות, ללא צורך נוסף בעיבוד כרטיס אשראי מצד המוכר. לכל מוכר מוקצה מערכת ניהול חכמה וקלה להפעלה עבור ניהול ניתוחים וחשבונות.
 

GoBar

בר מועדון לקוחות אח"מ. כל לקוח מקבל כרטיס נטען עימו ניתן לשלם עבור ומשקאות וגם לקבל הנחות משמעותיות, הצעות מיוחדות ועוד. אנו פיתחנו אתר המתממשק עם תחנות הטעינה של הכרטיס וגם עם אפליקציות iPhone ואנדרואיד, ומאופיין בחיוב חכם ומאובטח (לא נחוץ מידע על כרטיס אשראי). מערכת חיוב עבור ספקית גדולה לשירותי אינטרנט – חברת בריו מספקת פיתוח ותמיכה למערכת חיוב מתוחכמת המסוגלת לייבא מידע מנקודות קצה שונות, לחשב חשבונות על פי גורמים מגוונים ולייצא חשבוניות למערכות PRIORITY.

מערכת חיוב מתוחכמת לאחד מנותני שרותי האינטרנט הגדולים בישראל

בריו פיתחה ותומכת במערכת חיוב מתוחכמת לאחד מנותני שרותי האינטרנט הגדולים בישראל. המערכת יכולה לייבא מידע מנקודתי הקצה השונות, לחשב חשבונות המבוססים על מגוון רחב של פרמטרים ולייצא חשבוניות למערכת פריוריטי.

זונס

ZONES היא הרשת הקואופרטיבית הראשונה בעולם. רשת בה כולם אזרחים שווי זכויות, שמשתתפים לא רק בפעילות (כמו הרשת החברתית שכולנו מכירים) אלא גם בבעלות על מפת העולם. ב-ZONES כל אחד יכול לתפוס לעצמו מקום, להשתתף בפעילות, ובניגוד לרשתות חברתיות אחרות - גם להשתתף ברווחים. כל ZONE הוא גם זירת תוכן מקומי, בו תוכלו לשתף כמעט כל דבר שאתם רוצים עם עוד אנשים שנמצאים בסביבתכם (פיזית או וירטואלית). תוכלו לכתוב, להגיב, לצלם, להשאיר הודעות לחברים, לשים את הבלוג שלכם (וסוף סוף גם להרוויח ממנו כסף), לערוך תערוכה וירטואלית מקומית.

A+
Artsignet
Giffted
GoBar
Confidential
Zones

חממה טכנולוגית

בריו, שמה לה כיעד, להתניע את השוק של השקעות הון סיכון בחברות הזנק בתחום הטכנולוגי, והיא פועלת להגברת המודעות וההתעניינות בקרב יזמים ומשקיעים בארץ ובעולם. פעילות זו נעשית בתמיכה ובסיוע מירבי של אנשי הפתוח הטכנולוגי והעסקי של חברת בריו, שמהווה גב תומך לחממה ולחברות הפורטפוליו שלה.

החממה מהווה סביבה פורה לשיתוף פעולה, מפגש רעיונות וקידום טכנולוגיות של יזמים מוכשרים. בעזרת המומחיות של צוות הפיתוח הטכנולוגי והעסקי שלנו, בריו מלווה את חברות הסטארט-אפ הצעירות דרך כל שלבי ההתפתחות החיוניים.

הפיכתו של רעיון טכנולוגי לחברה עסקית מצליחה, אינה משימה פשוטה. הסיכונים גבוהים, פוטנציאל ההצלחה הוא בלתי מוגבל. בכדי לגשר בין הפוטנציאל והקושי בהקמת מיזם סטרט-אפ, אנו קוראים למדענים, חוקרים, אנשי אקדמיה ויזמים המפתחים מיזם בעל חדשנות טכנולוגית הזקוקים למימון בשלב הראשוני והכוונה מקצועית, לפנות אלינו.

החממה מטפלת בשלב ההתחלתי של היזמות הטכנולוגית (שלב ה"Seed"), תוך מתן סיוע ליזם במימוש הרעיון שלו, בהפיכתו למוצר מסחרי ובהקמת חברה יצרנית עסקית. כמו כן היא מסייעת ביצירת קשרים עסקיים ואסטרטגיים עבור היזמים.

הצוות המקצועי שלנו מסייע אישית לכל יזם/ת בבחינת הישימות הטכנולוגית והעסקית של המיזם. המומחיות שלנו בניתוח והבנת השוק הגלובאלי ומיצוב הטכנולוגיה מאפשרת ליזמים לממש את רעיונותיהם.

להגשת מיזם להשקעה ופיתוח בבריו, אנא צרו קשר או בטלפון 0772-105102

 

 

 

משקיעים

אנו נתקלים כל הזמן ברעיונות מבריקים - אנו נכונים תמיד להשקיע, גם כלכלית,  אך זקוקים למשקיעים נוספים, על מנת לסייע ליזמים מבריקים להגשים את חזונם, לשפר את העולם ולהרוויח כסף. 


חברת בריו תוכנה  מסייעת לחברות בכל שלב ותמיד מחפשת לעבוד בשיתוף פעולה עם משקיעים חדשים: "אנג'לים" , מנהלי קרנות הון סיכון וקרנות גידור. למידע נוסף על אפשרויות השקעה, נא למלא את הטופס ונשוב אליכם בהקדם.

 

AI BOT - Q&A

 

במהלך השנה האחרונה, ובמיוחד מאז ההשקה של Siri של אפל, יש כבר הרבה פעילות סביב עוזרים וירטואליים ניידים. בדרך כלל יישומים אלה מספקים מידע שימושי, לעזור לך לתקשר ולתזמן פעילויות, ולנהל את המידע שלך דרך הפעלה קולית, פקודות בשפה טבעית.

 

כדי להפוך יישומים אלה באמת לשיחה ולתת להם את אישיות אמיתית - טכנולוגיות chatbot. בריו תוכנה יכולה לשלב את הטכנולוגיה של chatbot ובינה מלאכותית בפרויקט שלך ולהתאים אותו לצרכים שלך.

 

כאן אתה יכול לשוחח עם הרובוט שלנו בצ'אט, אתה יכול לשאול אותו דבר על החברה והשירותים שלנו, וגם פשוט לשוחח על כל מה שאתה רוצה.

צרו קשר

צור קשר
תעקבו אחרינו
טכנולוגיות
הרשמה לעדכונים וחדשות

הרשם אם אתה מעוניין לקבל פינוקים מזדמנים מאתנו

 

© 2012 Brio Software LTD. All rights reserved. | company number: 514772748 | Policy Info